POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
Zakład Zrównoważonego Rozwoju
Kierownik:    
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje

dr hab. Dariusz Kiełczewski, prof. UwB

d.kielczewski@uwb.edu.pl poniedziałek 16:45-17:15
wtorek 10:00-11:30

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje

prof.dr hab. Bazyli Poskrobko

bposkrobko@wp.pl

 

dr inż. Tomasz Poskrobko

t.poskrobko@uwb.edu.pl
www.studentom.tposkrobko.pl

czwartek 11:30-13:00

(pokój 109)

dr Edyta Sidorczuk-Pietraszko

e.sidorczuk@uwb.edu.pl

piątek 11:30 - 13:00

mgr inż. Anna Matel

a.matel@uwb.edu.pl  sobota 17:10 - 18:00 
czwartek 13:00-13:45

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje

mgr Dariusz Andrejuk

dariusz.andrejuk@gmail.com   wtorek 14:45-16:15

mgr Mariusz Nikiciuk

mariusz.nikiciuk@gmail.com piątek 16:30-17:15

mgr Beata Gładkowska-Chocian

   

mgr Małgorzata Dziunik-Płóciennik  

   

mgr Joanna Juszczuk 

   

mgr Maciej Muczyński

   

mgr Izabela Stalończyk