Zaproszenie do Letniej Szkoły Ekonomicznej Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Szanowni Państwo,

Zapraszamy do Letniej Szkoły Ekonomicznej Bankowego Funduszu Gwarancyjnego.

Odbędzie się ona w dniach 5-6 lipca 2018 r. w siedzibie BFG w Warszawie.

LSE to autorski projekt Funduszu, którego celem jest upowszechnienie wiedzy związanej z działalnością naszej instytucji. Uczestnicy będą mieli niecodzienną okazję uczyć się od wybitnych praktyków kilku specjalistycznych gałęzi finansów i pokrewnych dziedzin takich jak analiza stabilności finansowej i otoczenia makroekonomicznego, analiza działalności banku, operacje skarbowe, rachunkowość, dochodzenie należności, komunikacja w instytucji finansowej. Program przeznaczony jest dla najlepszych studentów ostatnich lat oraz absolwentów do 35 roku życia – ekonomii, finansów, zarządzania, prawa, nauk ścisłych, ale nie tylko.

Udział w LSE jest bezpłatny.

Będziemy wdzięczni za umieszczenie informacji w sprawie LSE na stronie Państwa uczelni.

Informacje będziemy sukcesywnie umieszczali na stronie internetowej http://lse.bfg.pl