Poszukujemy pracownika na stanowisko: Doradca Klienta Miejsce pracy: Oddział w Hajnówce

Poszukujemy pracownika na stanowisko:

Doradca Klienta

Miejsce pracy: Oddział w Hajnówce

Działamy w pierwszej dziesiątce największych banków w Polsce. Naszym klientom dostarczamy rozwiązania
z zakresu finansowania działalności na rynku krajowym i międzynarodowym, oraz szereg produktów oszczędnościowo-inwestycyjnych i kredytowych. Dzięki różnorodności oferowanych produktów nasi pracownicy mogą budować swoją ścieżkę kariery w różnych obszarach biznesowych Banku.
W Banku BGŻ BNP Paribas dbamy o najwyższą jakoś obsługi klienta, dlatego ze szczególną dbałością rekrutujemy osoby na stanowiska związane z obsługą klienta indywidualnego. Inwestujemy w ciągły rozwój naszych pracowników, aby mogli świadczyć usługi na wysokim poziomie.

Masz jak w banku:

·         bieżącą, bezpośrednią obsługę klienta zgodną z obowiązującymi standardami Banku;

·         aktywną sprzedaż produktów Banku skierowanych do klientów indywidualnych;

·         wykonywanie operacji gotówkowych i bezgotówkowych oraz realizację dyspozycji składanych przez Klientów;

·         realizację indywidualnych planów sprzedaży.

Twój kapitał:

·         przedsiębiorczość, łatwość nawiązywania relacji z ludźmi i pozytywne nastawienie do wykonywanych zadań;

·         dobra organizacja czasu pracy i umiejętności pracy pod presją;

·         chęć rozwoju w branży bankowej;

·         wykształcenie minimum średnie (mile widziane wyższe o kierunkach ekonomicznych);

·         doświadczenie w sprzedaży, szczególnie w branży bankowej będzie mile widziane.

Gwarantujemy:

·         stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę oraz system motywacyjny oparty
na ocenie indywidualnych osiągnięć;

·         kompleksowe wdrożenie do samodzielnej pracy;

·         wsparcie, wiedzę i pomoc przełożonych;

·         atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych (dodatkowe dni wolne od pracodawcy, opieka medyczna Luxmed oraz refundacja kosztów leczenia u własnego lekarza, dofinansowanie wypoczynku dla pracowników i ich dzieci, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe, i inne).

Aplikacje o pracę (CV i list motywacyjny) prosimy o pozostawienie w Oddziale w Hajnówce,
ul. 3 Maja 41 lub przesłanie mejlem na adres: emilia.lojko@bgzbnpparibas.pl