LIDER - Wydziałowy Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny 2018

Nadchodzi wyczekiwany przez wszystkich Wydziałowy Wyjazd Szkoleniowo-Integracyjny LIDER, który w tym roku będzie obejmował aż 3 wydziały naszej Uczelni - Wydział Prawa, Wydział Ekonomii i Zarządzania oraz Wydział Pedagogiki i Psychologii UwB!

Rozpocznij swoją przygodę na studiach i stań się prawdziwym LIDEREM!

Nie możesz tego przegapić!

Wydziałowa Rada Samorządu Studenckiego Wydziału Prawa UwB wraz z Samorząd Wydziału Ekonomii i Zarządzania oraz WRSS Wydziału Pedagogiki i Psychologii UwB organizuje wyjazd skierowany do studentów - zwłaszcza tych, którzy zaczynają w tym roku swoją studencką przygodę.
Nasze wyjazdy zawsze są legendarne, tego po prostu nie można przegapić! Jest to połączenie niebanalnych szkoleń, inspirujących prelekcji i warsztatów z niepowtarzalną studencką atmosferą.

W tym roku wyjazd odbędzie się w dniach 16-18 listopada. Więcej informacji o wydarzeniu już wkrótce, ale jedno jest pewne - szykujcie się na najlepszy wyjazd studencki roku!