Konkurs "Project Master"

Szanowni Państwo,

W imieniu Przewodniczącego Kapituły Konkursu „Project Master”, Pana Profesora Michała Trockiego, serdecznie zapraszamy Państwa do uczestnictwa w konkursie promującym zarządzanie projektami, którego organizatorami są IPMA Polska

i Wydział Zarządzania i Ekonomiki Usług Uniwersytetu Szczecińskiego w partnerstwie ze Szkołą Główną Handlową.

Konkurs „Project Master” obejmuje następujące kategorie prac: licencjackie, magisterskie, podyplomowe oraz doktorskie. Inicjatywa organizowana jest od 2002 roku i rokrocznie zyskuje coraz większą popularność. Obecna edycja posiada patronaty Ministra Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Narodowego Centrum Badań i Rozwoju, Urzędu Komunikacji Elektronicznej oraz Krajowego Punktu Kontaktowego Programów Badawczych Unii Europejskiej. Konkurs to doskonała okazja do promocji badań i osiągnięć w zakresie zarządzania projektami, zarówno studentów, absolwentów, doktorantów, jak i środowisk naukowych, z których wywodzą się młodzi adepci. Prace na ww. konkurs można przesyłać od 1 czerwca do 7 października br. Więcej informacji na temat udziału w konkursie znajdą Państwo na stronie: www.projectmaster.ipma.pl.