POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
Katedra Skarbowości
Kierownik:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
Dr hab. Ryta Dziemianowicz, prof. UwB r.dziemianowicz@uwb.edu.pl

czwartek 8.15-9.45

Pracownicy:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
prof. dr hab. Czesław Noniewicz  

urlop

dr Aneta Kargol-Wasiluk a.kargol@uwb.edu.pl

urlop naukowy

dr Anna Wildowicz-Giegiel a.wildowicz@uwb.edu.pl

środa 13.00-14.30

dr Marian Zalesko mzalesko@uwb.edu.pl

wtorek 14:45-16.15

konsultacje dnia 23.04.2019 zostały odwołane

dr Adam Wyszkowski a.wyszkowski@uwb.edu.pl

piątek 13.00-14.30

mgr Renata Budlewska r.budlewska@uwb.edu.pl

czwartek 8.15-9.45

w dniu 09.05.2019 konsultacje nie odbędą się

mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

wtorek 13.00-14.30

mgr Łukasz Zegarowicz l.zegarowicz@uwb.edu.pl 

poniedziałek 13.15-14.45

konsultacje z dnia 8.04.2019 przeniosone na 9.04.2019 na godz. 13.15-14.45

mgr Michał Wojciuk m.wojciuk@uwb.edu.pl 

wtorek 13.15-14.45

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Magda Wiśniewska mwisniewska_pfr@interia.pl