POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
Katedra Skarbowości
Kierownik:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
Dr hab. Ryta Dziemianowicz, prof. UwB r.dziemianowicz@uwb.edu.pl 

wtorek 10.30-11.30

czwartek 10.30-11.30

konsultacje z dnia 06.11.2018 roku zostały odwołane

Pracownicy:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
prof. dr hab. Czesław Noniewicz  

urlop

dr Aneta Kargol-Wasiluk a.kargol@uwb.edu.pl

środa 9.30-11.00

dr Anna Wildowicz-Giegiel awildowicz@interia.pl 

wtorek 13.15-14.45

dr Marian Zalesko mzalesko@uwb.edu.pl

poniedziałek 11.30-13.00

dr Adam Wyszkowski a.wyszkowski@uwb.edu.pl

czwartek 9.30-11.00

mgr Renata Budlewska r.budlewska@uwb.edu.pl

czwartek 14.45-16.15

mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

poniedziałek 16.30-18.00

konsulatcje w dniu 05.11.2018 odbędą sie w godz. 13.00-14.30

mgr Łukasz Zegarowicz l.zegarowicz@uwb.edu.pl 

czwartek 13.15-14.45

mgr Michał Wojciuk m.wojciuk@uwb.edu.pl 

czwartek 13.15-14.45

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Magda Wiśniewska mwisniewska_pfr@interia.pl