POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
Katedra Skarbowości
Kierownik:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
Dr hab. Ryta Dziemianowicz, prof. UwB r.dziemianowicz@uwb.edu.pl 

wtorek 10.30-11.30

czwartek 10.30-11.30

konsultacje z dnia 17.01 zostaly przeniesione na 21.01 na godz. 10.00-11.00

Pracownicy:
Imię i Nazwisko e-mail konsultacje
prof. dr hab. Czesław Noniewicz  

urlop

dr Aneta Kargol-Wasiluk a.kargol@uwb.edu.pl

środa 9.30-11.00

dr Anna Wildowicz-Giegiel a.wildowicz@uwb.edu.pl

wtorek 13.15-14.45

dr Marian Zalesko mzalesko@uwb.edu.pl

wtorek 9.45-11.15

dr Adam Wyszkowski a.wyszkowski@uwb.edu.pl

czwartek 9.30-11.00

mgr Renata Budlewska r.budlewska@uwb.edu.pl

poniedziałek 13.00-14.30

mgr Mariusz Mak m.mak@uwb.edu.pl

poniedziałek 16.30-18.00

mgr Łukasz Zegarowicz l.zegarowicz@uwb.edu.pl 

piątek 9.45-11.15

mgr Michał Wojciuk m.wojciuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 15.00-16.30

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Magda Wiśniewska mwisniewska_pfr@interia.pl