POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria
 
Katedra Finansów, Rachunkowości i Informatyki
Kierownik:
    
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Grażyna Michalczuk, prof. UwB g.michalczuk@uwb.edu.pl

poniedziałek - godz. 11:30-13:00

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Nina Siemieniuk, prof. UwB n.siemieniuk@uwb.edu.pl 

wtorek - godz. 9:45-11:15

urlop - 02.09.2019 r. - 03.09.2019 r.

dr Agnieszka Zalewska-Bochenko informatyka_studenci@vp.pl

środa - godz. 9:45-11:15

dr Katarzyna Lewkowicz-Grzegorczyk k.grzegorczyk@uwb.edu.pl

czwartek - godz. 13:00-14:30

dr Łukasz Siemieniuk l.siemieniuk@uwb.edu.pl 

wtorek - godz. 9:45-11:15

dr Agnieszka Ertman a.ertman@uwb.edu.pl 

wtorek - godz. 11:30-13:00

mgr Julita Paszko j.paszko@uwb.edu.pl 

środa - godz. 9:30-11:00

Konsultacje w dn. 21.08.2019 r. zostają odwołane.

mgr Magdalena Kuźma

m.kuzma@uwb.edu.pl 

 środa - godz. 9:45-11:15  

mgr Urszula Konarzewska

u.konarzewska@uwb.edu.pl 

poniedziałek - godz. 8:00 - 9:30

mgr Adam Gardocki gardockia@wp.pl wtorek - godz. 9:45 - 11:15 
mgr Magda Wiśniewska-Kuźma m.wisniewska@uwb.edu.pl piątek - 13:30-15:00 

 

Plan urlopów w okresie lipiec-wrzesień 2019 r. zamieszczony został na indywidualnych stronach pracowników.