POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

 

 
Katedra Ekonomii Politycznej
Kierownik:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2018/2019
prof. dr hab. Robert W. Ciborowski  r.ciborowski@uwb.edu.pl czwartek 11:30-13:00

 

 
Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje w semestrze letnim 2018/2019
prof. dr hab. Kazimierz S. Meredyk kmeredyk@gmail.com

środa 12:30-14:00

dr hab. Aleksander Maksimczuk, prof. UwB

(umowa zlecenie)

aleksander.maksimczuk@wp.pl

środa 15:15-16:45

dr hab. Ewa Gruszewska, prof. UwB gruszew@uwb.edu.pl

środa 09:30-11:00

dr Dorota Roszkowska d.roszkowska@uwb.edu.pl środa 11:30-13:00
dr Katarzyna Wierzbicka kwierzbicka@o2.pl

poniedziałek 11:30-13:00

dr Luiza Kostecka-Tomaszewska l.kostecka@uwb.edu.pl
luizakostecka@o2.pl

poniedziałek 11:30-13:00

dr Magdalena Owczarczuk m.owczarczuk@uwb.edu.pl 

poniedziałek 10:00-11:30

dr Zofia Karczewska

 z.karczewska@uwb.edu.pl

terminy konsutlacji w maju i czerwcu:
13.05., 27.05 - 11.15-12.45

20.05., 10.06, 17.06 - 12.00-13.30
03.06. - 14.00-15.30
dr Kinga Karpińska k.karpinska@uwb.edu.pl

poniedziałek 10:00-11:30
urlop: 29.07-30.09

mgr Anna Protasiewicz a.protasiewicz@uwb.edu.pl

poniedziałek 11:30-13:00

mgr Karolina Trzaska

(umowa zlecenie)

k.trzaska@uwb.edu.pl

piątek  11:45-13:15

 

 

 
Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Stanisław Khaliava stanislav.kholiavo@gmail.com   
mgr Jerzy Janowicz jerzy.janowicz@biacolor.pl  
mgr Renata Biełasz r.biealsz@uwb.edu.pl  
mgr Piotr Zbigniew Żukowski  patxilopezurki1998@onet.pl  
 mgr Izabela Sarosiek
 sarosiekizabela@gmail.com