POZOSTAŁE WYDZIAŁY
Poprzednia wersja strony
Galeria

Zakład Ekonometrii i Statystyki:
Kierownik:

  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
dr hab. Józef Rogowski,   prof.UwB     rogowski@uwb.edu.pl     

poniedziałek 13:15 - 14:45

 

Pracownicy:
 Imię i Nazwisko e-mail   konsultacje
dr hab. Ewa Roszkowska,  prof.UwB e.roszkowska@uwb.edu.pl

 poniedziałek 11:15 - 12:45 

Uwaga!

Konsultacje z dni od 8 do 29 kwietnia 2019r. zostają odwołane.

dr Paweł Jamróz p.jamroz@uwb.edu.pl

 urlop

dr Beata Madras-Kobus b.kobus@uwb.edu.pl

sobota 12:45 - 13:30 (zjazdy pierwszych roczników)

  niedziela 9:45 - 10:15 (zjazdy wyższych roczników)

konsultacje dr Beaty Madras-Kobus z dnia 4.05.2019 zostały przełożone
na dzień 18.05.2019 w godz. 12-12.45
 
dr Jacek Marcinkiewicz marcinkiewicz_J@o2.pl

środa 11:30 - 13:00

dr Elżbieta Misiewicz e.misiewicz@uwb.edu.pl


środa godz. 15:10-16:40 s. 305, 

Wydział Ekonomii i Zarządzania

 
dr hab. Dorota Perło dorota.perlo@uwb.edu.pl    

wtorek 15:00 - 16:30

Uwaga

konsultacje z dnia 14 maja 2019 r. (wtorek) odbędą się w piątek 17 maja 2019 r., godz. 15.00-16.30.

dr Iwona Skrodzka i.skrodzka@uwb.edu.pl

środa 13:00 - 14:30

 

mgr Paweł Konopka

 p.konopka@uwb.edu.pl 

czwartek 8:15 - 9:45

Uwaga, konsultacje z dnia 28.03.2019r. zostają odwołane.

 

 

 

 

 

Doktoranci:
  Imię i Nazwisko e-mail  konsultacje
mgr Paweł Konopka    
mgr Renata Karwowska   urlop
mgr Ewa Piotrowska